У центрі Києва було запобіжено теракт, який готували два агенти ФСБ. Вони планували підірвати генераторну установку біля адміністративної будівлі. Агенти заклали саморобний запальний пристрій та встановили телефонну камеру для російських спецслужб. Після цього вони планували втекти до РФ через Білорусь. Проте правоохоронці викрили їх плани та затримали у поїзді. Зловмисникам пред’явлено звинувачення у замаху на теракт, а їм загрожує довічне ув’язнення.