Сьогодні вранці у Києві виникли проблеми з електропостачанням в деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше перебої стали помітні і на правому березі, зокрема у Голосіївському районі. Через це тимчасово припинено рух фунікулера. Місцеві жителі повідомляють про це у соціальних мережах.