Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свою думку щодо старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що хоча Університатя Клуж, з якою їм доведеться зіграти в першому раунді, є сильною командою, Динамо готується до поєдинку серйозно і з великою увагою. Тренер наголосив на тому, що команда має бути готовою перемагати будь-якого суперника, незалежно від складності завдання. Вони також проводять підготовку і аналізують сильні та слабкі сторони суперника, але при цьому не змінюють свої принципи роботи.