На кордоні з Румунією відкрили новий маршрут для туристичних автобусів через пункт пропуску “Дяківці-Раковець”. До 1 вересня автобусам будь-яких розмірів дозволено проїзд через цей пункт. Ця ініціатива спрямована на покращення організації руху на популярному українсько-румунському напрямку. Проїзд через цей пункт можливий лише на виїзд з України і тимчасово спрощений до кінця літа. Водії повинні зареєструватися в системі “Є-черга” та прибути у вказаний час. Також на кордоні з Польщею вже випробовують мобільні скануючі системи з штучним інтелектом для аналізу зображень.