У Чернігівській області розпочали обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це рішення прийняла рада оборони за запитом військових. Серед населених пунктів, з яких будуть евакуювати мешканців, є Прибинь, Шишківка, Рудня, Лемешівка, Мощенка, Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани, Чайкине, Газопровідне, Олександрівка. Також продовжать евакуацію із семи інших сіл, де вона була оголошена раніше. У цих населених пунктах залишається близько тисячі мешканців, у тому числі 120 дітей. Евакуацію планують завершити протягом двох місяців.