Президент України Володимир Зеленський розповів, що ретранслятори на території Білорусі, які використовувались для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Він заявив це під час спілкування з журналістами. Зеленський наголосив, що ці ретранслятори припинили свою роботу, але поки не відомо, чи їх демонтували. Раніше він вимагав від Лукашенка демонтувати це обладнання, що використовувалося для атак на українські області.