У низці районів окупованого Криму відбулися серія вибухів вночі напередодні четверга. Була атакована енергетична інфраструктура, зокрема в районах Севастополя, Сімферополя, Сак та Балаклавської ТЕС. Моніторингові Telegram-канали повідомляли про вибухи, а канали АТЕШ та Exilenova+ розповідали про загальну атаку на півострів. Жителі декількох населених пунктів стикалися з перебоями в електропостачанні, а також було зафіксоване працююче протиповітряне оборонне устаткування.