За даними влади, війська Російської Федерації вранці 25 червня атакували автозаправні станції у містах Суми і Запоріжжя. Інцидент був підтверджений в.о. міського голови Сум Артемом Кобзаром та головою Запорізької обласної державної адміністрації Іваном Федоровим. У результаті атаки на одну з автозаправних станцій у Запоріжжі спалахнула пожежа. Інформація про постраждалих наразі уточнюється. Федоров зазначив, що дим, який спостерігають місцеві мешканці, є наслідком російської атаки на АЗС.