Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України відбулися нові знеструмлення. Зазначено, що проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що призвело до активного використання кондиціонерів. Укренерго закликає громадян перенести активне енергоспоживання на денний час та економно використовувати електроенергію у вечірні години, уникаючи вмикання декількох потужних електроприладів одночасно.