У Херсонській області сталася трагедія – під час атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули двоє співробітників, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після події організація припинила роботу з розмінування заради безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один працівник загинув на місці, інший – пізніше у лікарні. Четверо поранених отримують лікування, їхнє життя не у небезпеці. За даними військового керівництва, атаку виконали за допомогою російського ракетного комплексу “Іскандер-М”. Норвезька народна допомога перевіряє ці дані та уточнює обставини події. Генеральний секретар організації наголосив на небезпеці для гуманітарних працівників в умовах війни та конфлікту. Наразі організація працює лише за напрямками реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога в Україні працює з 2022 року, маючи в штаті 475 співробітників, які займаються розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.