У Криму вводять обмеження на електропостачання через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах. Це призвело до скорочення поїздів, що сполучають півострів з Росією. Глава Севастополя та компанія “Крименерго” повідомили про тимчасові обмеження електропостачання для запобігання аваріям. Залізнична компанія скорочує кількість поїздів, які з’єднують Крим з Росією. Причини цих заходів окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники вдарили по електростанціях на Криму, що призвело до порушень у енергопостачанні різних міст. У зв’язку з цим деякі населені пункти були вимушені обмежити подачу води. Усе це відбувається на фоні заяв України про “ізоляцію” Криму та збільшення атак на військові та енергетичні об’єкти на півострові.