У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України повідомили, що вони підняли український прапор на Кінбурнській косі після того, як змусили окупантів відступити від своїх позицій після потужного вогневого ураження. Особовий склад евакуюється, а окупанти залишають свої оборонні рубежі. Сили оборони Півдня також заявили, що їх танки невдовзі дійдуть до Джанкоя. Організація DeepState оцінила темпи звільнення українських територій.