Україна та Росія провели обмін полоненими, в результаті якого додому повернулися 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці ЗСУ, бійці Нацгвардії та інших військових підрозділів, які брали участь у захисті держави на різних напрямках. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування та підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у російському полоні. Координаційний штаб подякував США та ОАЕ за посередництво у цьому обміні. Загалом за період діяльності штабу вдалося повернути з неволі 9606 військових та цивільних осіб.