Український боксер Олександр Усик, який є чемпіоном світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі, оголосив, що віддає всі свої пояси. Усик заявив про це у відео, яке опублікував в Instagram. Він пояснив, що хоче зробити свої пояси вакантними, щоб інші боксери могли боротися за них. Усик наголосив, що він не завершує свою кар’єру, але віддає пояси, оголошуючи “last dance”. Боксер висловив подяку всім і заявив: “Далі – більше”.