У п’ятницю, 26 червня, США відповіли на напад іранських сил на комерційне судно в Ормузькій протоці, завдаючи удари по іранських військових об’єктах. Центральне командування США повідомило про це в соцмережі. Під удар потрапили місця зберігання ракет, безпілотників та радіолокаційні об’єкти. CENTCOM підкреслив, що цей крок був відповіддю на агресивну поведінку Ірану, яка порушила припинення вогню та загрожує свободі судноплавства в Ормузькій протоці. США заявили про продовження координації безпечного проходу для суден та готовність забезпечити дотримання угоди.