Футбольний клуб ЛНЗ у липні зіграє з бельгійським Гентом у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій. Важливо відзначити, що черкаський клуб проведе відбірковий матч як домашній, але у Польщі, на стадіоні Orlen Arena в Плоцьку. Перший матч відбудеться 23 липня, а черкащани гратимуть номінально домашній матч. Виїзний поєдинок відбудеться 30 липня в Бельгії. Ліга конференцій оголосила про суперників ЛНЗ і Полісся з Динамо через Telegram і WhatsApp, і закликала підписатися на їхні канали.