У ніч на 27 червня російські військові здійснили атаку на автозаправні станції у Запоріжжі та Харківській області. У Запоріжжі після удару загорівся резервуар з газом та адміністративна будівля, але ніхто не постраждав. Пожежу швидко ліквідували. У Харківській області було під атакою дві АЗС, одна з них зазнала серйозних руйнувань і пожежі, пошкоджено багато техніки. Інша станція отримала пошкодження від ворожого удару, але ніхто не постраждав.