У ніч на 27 червня російські війська влаштували атаку безпілотниками на один з районів Сумської області. Внаслідок цього постраждали 10 людей, серед яких є жінка з важкими пораненнями. Очільник ОВА Олег Григоров повідомив про влучання безпілотників у приватні будинки та автозаправні станції в Охтирському районі. Росіяни використали велику кількість дронів, деякі з них летіли на низьких висотах, що ускладнювало їх виявлення та збиття. Жінку з опіками госпіталізували в лікарню, її стан важкий. Ще дев’ять постраждалих отримали допомогу на місці. Зараз з’ясовуються всі масштаби завданих пошкоджень.