У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації з часів 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, якого зафіксували на відео. Чоловік вчинив правопорушення з хуліганських мотивів у стані алкогольного сп’яніння. Поліція встановила його особу та затримала. Зараз вирішується питання про обвинувачення та заходи безпеки для затриманого.