Сьогодні вночі окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у напрямку Києва. Було зафіксовано щонайменше сім вибухів, які призвели до пожеж у Дарницькому районі міста. Пожежі стали причиною постраждань, одна людина отримала поранення. Одна з пожеж виникла біля житлового будинку, інша – у СТО та нежитловій будівлі. Голова Київської МВА Тимур Ткаченко надає інформацію про наслідки цих атак.