Іран відповів на удари США по своїй території, влаштувавши удари безпілотниками і ракетами по військових об’єктах американців в Кувейті та Бахрейні. Ця дія була реакцією на попередні атаки США на Іран. Представники Ірану заявили, що удари США порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Військові Ірану стверджують, що їхні удари були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США. Обидві сторони загрожують один одному “нищівною відповіддю”.