Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він вважає, що Росія повинна припинити вірити в уявлені домовленості і замість цього реально взаємодіяти з Україною для завершення війни. Російський Кремль вважає, що США “зрадили дух Анкориджа” через угоди між Трампом і Путіним щодо України. На жаль, домовленостей у Анкориджі не було досягнуто, і Росія вже не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною.