Екс-президент України Петро Порошенко відмовився від ордена Білого Орла через рішення польського президента Кароля Навроцького позбавити його цієї нагороди. Порошенко зазначив, що обидва президенти нагороджували не себе, а українців та воїнів, які захищають Україну і Польщу. Через це він прийняв рішення відмовитися від цього ордена. Порошенко також зауважив, що відмова є його жестом у відповідь на рішення президента Польщі, але не адресована польському народові. Експрезидент закликав до вирішення конфлікту між Україною та Польщею, наголосивши на важливості безпеки у цьому питанні. Порошенко підкреслив, що війна з Росією потребує правильної логістики, а Росія намагається руйнувати співпрацю між Києвом і Варшавою.