Силами оборони України було проведено успішні військові операції, в результаті яких було завдано удар по автомобільному мосту через Генічеську протоку, знищено комплекс “Панцир-С” та вразили кілька пунктів управління противника за допомогою безпілотників. Ці дії були здійснені вночі на 20 червня 2026 року. Міст, який було атаковано, використовувався противником для військової логістики між Кримом та російськими силами на південному напрямку. Також було знищено зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С” у Запорізькій області, а також нанесено удари по пунктах управління безпілотниками в Донецькій, Запорізькій та Бєлгородській областях. У той же час, в тимчасово окупованому Криму розповіли про атаку дронів на Таврійську ТЕС.