Міністерство торгівлі Китаю оголосило про введення заборони на експорт товарів подвійного призначення для 10 американських суб’єктів та виключення ще 46 американських компаній з участі в державних закупівлях. Це реакція на обмеження, які цього місяця ввела США на кілька китайських компаній. Китай вважає такі дії захистом своєї національної безпеки та інтересів. Тепер організаціям та фізичним особам у будь-якій країні заборонено передавати товари подвійного призначення з Китаю до зазначених американських компаній. Крок Китаю додає нові обмеження, які раніше вимагали лише наявності експортних ліцензій. Ці дії є відповіддю на дії США щодо китайських технологічних компаній, які, на думку американської сторони, сприяли китайським збройним силам.