Президент США Дональд Трамп викликав гнів іранців, порушивши недавні переговори. За інформацією телеканалу CNN, Трамп висловив загрози щодо можливих атак на Іран, після чого іранці відмовилися від переговорів з США та посередниками. Голова іранської делегації Мохаммед Галібаф наголосив на готовності їх збройних сил відповісти на агресію. Це призвело до ускладнення дипломатичних стосунків між країнами, але переговори тривають для вирішення конфлікту. Трамп також загрожував запровадженням податків за прохід через Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто остаточної угоди з Іраном.