У відомостях, наданих головою обласної військової адміністрації Олегом Григоровим, зазначено, що війська РФ здійснили напад на автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті цього інциденту постраждали троє цивільних осіб, які перебували на території. Також були пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки наразі встановлюються.