У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Це стало відомо з повідомлення Міністерства охорони здоров’я Франції. Лікар перебуває в ізоляції, а контакти з ним встановлюють органи охорони здоров’я. Міністерство також зазначило, що загроза для населення Європи загалом є мала.