Сьогодні вранці у п’яти регіонах України сталися знеструмлення через атаки російських ворожих сил на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. Зокрема, споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях залишилися без світла. Також через сильну грозу знеструмлені були деякі населені пункти в Сумській та Кіровоградській областях. Енергетичні компанії вже розпочали відновлювальні роботи. Зменшення споживання електроенергії пояснюють безхмарною погодою, яка дозволяє сонячним електростанціям працювати більш ефективно. Енергетики рекомендують громадянам раціонально використовувати електроприлади, особливо під час максимальної виробничої активності сонячних станцій та вечірніх годин.