Міський голова на Київщині підозрюється у тому, що він вчинив злочини, пов’язані з заволодінням землею і розтратою бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Згідно з повідомленням прокуратури, він влаштовував схеми, які дозволяли йому незаконно володіти земельними ділянками водного та лісового фондів. Також виявлено випадки недостовірної документації та розтрати бюджетних коштів на озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з проханням застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади. Під час слідчих дій виявлено докази, які свідчать про підготовку незаконних схем приватизації землі та отримання неправомірної вигоди.