На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі одного з комунальних підприємств. Згідно зі слідством, протягом шести років це підприємство забезпечувало централізоване водопостачання 11 населеним пунктам, використовуючи підземні свердловини без відповідних дозволів. Хоча вони отримували оплату за послуги, не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами. Збитки для державного бюджету оцінили у понад 85 мільйонів гривень. Директору підприємства пред’явили підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.