Директор компанії Usyk17, Сергій Лапін, розповів, чому боксер Олександр Усик не поспішає вийти на ринг проти Агіта Кабаєла. Він пояснив, що це питання більше стосується бізнесу, ніж особистих відносин. Лапін вважає, що для проведення великого поєдинку потрібна серйозна комерційна підтримка, телетрансляція та підтримка організаторів. Він зауважив, що якщо у зустрічі з Кабаєлем не буде відповідної структури, то цей бій може бути важко виправданим. Однак якщо усі умови будуть відповідати, то поєдинок відбудеться.