Служба безпеки, поліція та прокуратура виявили чотирьох людей, які працювали на ФСБ Росії і вчиняли підпали в Україні. Ці люди, які були найняті ворогом, погодилися підпалювати автомобілі українських військових. Вони також планували підірвати поїзд, застосовуючи саморобну бомбу. Один з затриманих навіть спробував знищити військовий автобус українських військових та зняти це на відео для російських спецслужб. Зараз їм повідомили про підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.