Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через необхідність значного збільшення квоти на видобуток нафти. Країна потрапила в складну ситуацію через війну на Близькому Сході, яка призвела до нафтового шоку. Іраку потрібно збільшити видобуток нафти для відновлення своїх доходів, які значно зменшилися внаслідок обмежень у рамках ОПЕК. Також зазначається, що Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК із-за різниці у квотах та конфліктів з Саудівською Аравією.