Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши угоди щодо припинення вогню. Американський лідер повідомив, що один безпілотник пошкодив верхню палубу корабля, але той продовжив свій рух. США збили ще три безпілотники, які направлялися на цей корабель. Трамп назвав атаку “безглуздим порушенням” угод про припинення вогню. Інформація про судно, яке постраждало від атаки, не була надана. Нагадаємо, що США та Іран проводять переговори щодо умов мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання ядерної програми Ірану.