Український боксер Олександр Усик вирішив залишити свої пояси і зробити їх вільними для інших боксерів. Він заявив про це у відео, де пояснив своє рішення, наголосивши, що не покидає спорт і планує провести “останній танець”. Усик також відзначив, що це свідоме рішення, яке, його переконанням, відкриє нові можливості. Раніше йому було наказано провести бій з тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом, але Усик вирішив зробити крок назад.