За словами президента України Володимира Зеленського, з початку повномасштабного вторгнення Україна вдалося повернути вже понад 9500 своїх громадян з російського полону. Тільки у 2026 році додому повернули 1596 українців. Цього дня звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з яких були у неволі з 2022 року. Зеленський підкреслив, що Україна продовжує працювати над поверненням усіх своїх громадян із російської неволі, перевіряючи по кожному прізвищу. Президент також зазначив необхідність всебічної підтримки звільнених українців після повернення додому, включаючи адаптацію, лікування та вирішення соціальних питань.