Іспанський футбольний клуб Бетіс виявив зацікавленість у українському форварді Артемі Довбику і намагався орендувати його на один сезон з можливістю подальшого викупу за 15 мільйонів євро. Проте Рома не згодилася на такі умови і відмовила клубу з Севільї. Римляни прагнуть продати Довбика, щоб мати кошти для підписання нового форварда, який замінить основного гравця команди. У минулому сезоні українець зіграв лише 18 матчів за Рому, забивши три голи і зробивши дві асисти.