Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у Румунії. У змаганнях вона набрала 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломєєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Інша українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.