На турнірі Меморіал імені Віталія Лонського у легкоатлетичних змаганнях зі стрибків у висоту українець Олег Дорощук показав вражаючий результат, стрибнувши на висоту 2.33 метри. Ця висота дозволила йому виграти золото і встановити світовий рекорд сезону. Чех Ян Штефел, який раніше тримав рекорд, стрибнув лише на 2.32 метри. Дорощук навіть намагався підкорити висоту 2.35 метри, але це вже не вдалося. Таким чином, Олег Дорощук став переможцем Меморіалу ім. Лонського зі стрибків у висоту.