Українські громадяни, які були тримані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Цю радісну новину оголосив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець. Він зазначив, що українців звільнили після його гуманітарних зусиль разом з російським уповноваженим з прав людини. Серед звільнених є люди різного віку, яких незаконно тримали у неволі з 2022 року. Деяких затримали через участь їхніх синів у ЗСУ, інших – на роботі у день російського вторгнення. Одним із звільнених є доброволець, який приєднався до бригади в Маріуполі, де також була заарештована і її лідерка, яку вдалося раніше повернути додому.