Національний банк України продовжує підтримувати продаж валюти на рекордно високому рівні. За останні п’ять робочих днів, НБУ продав понад 1 мільярд 300 мільйонів доларів на міжбанківському валютному ринку, що практично відповідає минулому тижню. Це вже третій тиждень поспіль, коли цей обсяг перевищує 1 мільярд доларів. Загалом за останні півроку Нацбанк продав понад 22 мільярди доларів на міжбанку і не купував валюту, забезпечуючи попит ринку за рахунок власних резервів.