У Києві сталася небезпечна ситуація, коли ракета впала поруч з житловим будинком після нічної атаки Росії. Мешканці будинку в Дарницькому районі виявили бойову частину ракети і повідомили поліцію. Поліцейські евакуювали людей, а потім вибухотехніки усунули небезпечну ситуацію, вилучивши ракету для подальшого знищення. Поліція закликає громадян не наближатися до підозрілих предметів і негайно повідомляти про них.