У четвер, 25 червня, у Києві сталося часткове відключення електроенергії. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, що діють на лівому березі міста за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило відключення. Також не виключено, що вони можуть стосуватися й правого берега міста.