Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило про це в мережі. Після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Ірану було запропоновано припинити вогонь, але він відмовився. Уранські сили запустили безпілотник-камікадзе, який атакував танкер. Сили CENTCOM також здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших цілях.