У ніч на 22 червня в окупованому Криму прогриміла серія вибухів, що призвела до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи, які були чутні у містах, таких як Армянськ, Феодосія, Севастополь та Сімферополь. Також спостерігалися спалахи поблизу Таврійської теплоелектростанції. Соцмережі заповнилися повідомленнями про відсутність світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Попередня атака на Таврійську ТЕС вже призвела до пошкоджень, включаючи вигорілий резервуар та пошкоджену будівлю. Офіційна інформація від окупаційної влади Криму щодо наслідків вибухів поки відсутня.