У понеділок рано вранці в семи областях України сталося відключення електропостачання через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Ситуація найбільш складна у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання. Також через обстріли знеструмлені деякі райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі. Енергетики радять громадянам знизити споживання електроенергії в період найбільшої активності сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00 через підвищення температури та активне використання кондиціонерів. Споживання електроенергії зросло на 2,2% порівняно з попереднім робочим днем через спеку.