На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Злочинну діяльність організувала заступниця директорки закладу разом із ще чотирма особами. Вони офіційно працевлаштовували 37 людей, які фактично не працювали, але отримували зарплату та премії. За попередніми розрахунками, злочинці привласнили понад 15 мільйонів гривень. Підозрюваним оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив запобіжні заходи у вигляді великих застав. Справа перебуває під процесуальним контролем прокуратури.